Toggle Bar

Anunţ public privind depunerea solicitarii de emitere a acordului de mediu

COMUNA TUZLA PRIN PRIMAR RESIT TANER

COMUNA TUZLA PRIN PRIMAR RESIT TANER anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a  acordului de mediu pentru proiectul „ASFALTARE STRAZILE LILIACULUI, PESCARILOR, BELSUGULUI, BIRUINTEI SI PIETEI, COMUNA TUZLA, JUDETUL CONSTANTA”, propus a fi amplasat in intravilanul comunei Tuzla, judetul Constanta.

Informatiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul autoritatii competente pentru protectia mediului din strada Unirii Nr. 23, Municipiul Constanta, Judetul. Constanta, în zilele de luni pana vineri, între orele 9,00-13,00, precum şi la sediul Primariei Tuzla din strada Constantei nr. 80A, comuna Tuzla, judetul Constanta în zilele de luni pana vineri, între orele 9,00-13,00.

Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul autoritatii competente pentru protectia mediului Constanta.